Причини покупки машини із Швеції

Для тих, хто розглядає Швецію в якості площадки для покупки авто, пропонуємо вагомі аргументи в її користь. Так, в країні діє обмеження швидкості (на автобанах – 110 км/год). Тому машина має, як правило, надійний незношенний двигун. Крім того, шведам характерна консервативність їзди. Осторожність і плавність руху – ще одна причина, чому машини із Швеції залишаються в хорошому стані.

Жорсткий техогляд. Щорічне проходження ТО – обов’язкова вимога для водіїв. Тут передбачені суворі правила техогляду, які більше нагадують проведення експертизи. Навіть незначні подряпини вносяться в протокол проходження ТО. Цей документ пред’являють при продажі. Тобто на момент покупки у Вас буде реальна картина про стан машини.

Гладкі дороги. Країна з ідеально рівними дорогами без ділянок з бруківкою – це Швеція. Автомобілі тут не схильні до додаткової тряски, тому у них амортизатори і підвіска залишаються неушкодженою.

Сурові кліматичні умови. Цей пункт передбачає комплектацію транспорту з урахуванням зміни сезонів. Машини оснащені підігрівом сидінь, мотора, омивача скла, дзеркал і т.д. Часто є вебасто. Таким чином, шведські автомобілі повністю адаптовані до умов холодної зими в Україні.

Етапи покупки машини із Швеції

 

Етап 1. Визначення параметрів машини

Ринок пропозицій в Швеції великий по кожній марці і моделі. Для початку роботи важливо визначити – максимальний бюджет, бажану марку і модель авто, рік випуску, комплектацію, пробіг та інші побажання якщо вони є.

Етап 2. Пошук і підбір автомобіля. Резервування

Найбільш популярний сайт для пошуку машин в Швеції https://www.blocket.se/

Цей етап потрібно проводити ще до виїзду з України. Наше з Вами завдання знайти і відібрати 3-5 машин, параметри яких Вам підходять. Наш фахівець здійснює телефонний дзвінки до всіх відповідних варіантів і повідомляє Вам всю інформацію, яку йому вдалося отримати від продавців авто в Швеції.

Головне завдання – визначити основний і запасні варіанти ще до виїзду в Швецію.
Коли основний варіант визначено наш фахівець резервує його до моменту приїзду. Тут важливо розуміти, що більше, ніж на 1-3 дні в резерв машини (без передоплати) ніхто не ставить. Тому починати пошук і підбір є сенс за 5-7 днів до запланованої дати виїзду.

Також на цьому етапі важливо розуміти, що на один варіант виїжджати до Швеції (коли є тільки одна бажана машина і немає ще 2-3 запасних) як мінімум – ризиковано. Можна витратити гроші на поїздку і повернутися ні з чим. Запасні варіанти повинні бути обов’язково і всі вони повинні вас влаштовувати не менше основного.

Етап 3.  Виїзд в Швецію.

Виїзд в Швецію здійснюється літаком в одне з великих міст, чим більше місто тим більше машин там продається.  Ціна на білет лоукостера зазвичай нижча ніж добирання автотраспортом.

Етап 4. Покупка машини в Швеції та оформлення документів.

Оформленням всіх документів в процесі покупки в Швеції займається наш фахівець, за що і несе повну відповідальність, так як на цьому етапі дуже важливо не допустити будь-яких помилок. Після закінчення оформлення він зв’язується з митним брокером і пересилає йому всі необхідні документи для попереднього декларування авто в Україні. Брокер називає суму платежу в митницю, яку Ви (або хтось за вас) повинні сплатити в Україні на рахунок митниці, реквізити якого також надає митний брокер. Після оплати митниця оформляє попередню декларацію і брокер повідомляє нам її номер, він нам потрібен на кордоні під час заїзду в Україну.

Етап 5. Дорога із Швеції в Україну

За один день доїхати назад досить складно так як великі відстані. Планування зворотного маршруту також входить в нашу зону відповідальності. Важливо, щоб все було швидко і дешево, але одночасно комфортно і безпечно.

Етап 6. Розмитнення машини

Після того, як машина перетнула кордон за попередньою декларацією, за законом є 10 днів для доставки авто на митний термінал. Після того, як машина доставлена на митницю, і ми передали всі документи митному брокеру – через один, в окремих випадках два дні машина розмитнюється і можна їхати в сервісний центр МВС на першу реєстрацію авто в Україні та отримання держ. номерів.

Етап 7. Отримання сертифіката та реєстрація машини

Після проходження сертифікації ми поставимо машину на ваше імя у сервісному центрі МВС. Після чого ви зможете отримати Вашу машину разом із свідоцтвом про реєстрацію автомобіля на ваше імя.

Ціна послуги пригону машини із Швеції під ключ 300 євро плюс  50% від торгу на машину (від суми на яку вдалося сторгуватися).

Розхідна частина пригону машини із Швеції в Україну

  • дорога з України в Швецію 70-170 євро
  • оформлення доручення в Україні 15-20 євро
  • паромна переправа із Швеції в УКраїну 100-150 євро
  • зупинки по дорозі 50-100 євро
  • паливо ( залежить звідки їхати і розходу машини) – 100-300 євро
  • платні автобани 10-20 євро

Розхідна частина в Україні:

  • сертифікація (залежить від міста) – 2700-3500грн.
  • послуги брокера 250-400 дол.
  • перша реєстраці 3-5% (залежить від митної вартості машини)
  • оплата послуг в сервісному центрі МВС 800грн (номера, свідоцтво про реєстрацію, експертний огляд, послуги банку).

Є запитання? Залиште заявку і ми вам перетелефонуємо

Анонсована друга модель суббренда Geely

Китайський бренд Geometry показав свою другу модель – електричного хетчбека Geometry C з запасом ходу 550 км по циклу NEDC. […]