Автосалон в Нью-Йорку, перенесений через пандемію з квітня на серпень, остаточно скасовано.

Організатори Нью-Йоркського автосалону оголосили, що в цьому році виставки не буде. Конференц-центр Javits, в якому проводиться виставка, перепрофільований в польовий госпіталь для хворих коронавірусом. Поки його зали пустують, але ситуація може змінитися в найближчому майбутньому, оскільки COVID-19 все ще не відступає.

За словами Марка Шінберга, президента Асоціації автодилерів Великого Нью-Йорка, яка організовує шоу, через невизначену ситуацію з вірусом нерозумно і далі продовжувати планувати захід 2020 року. Наступне шоу в Нью-Йорку відбудеться 2-11 квітня 2021 року.

Нью-Йоркський автосалон став черговим заходом світового рівня, скасованим через пандемію. У їх числі шоу в Детройті, яке вперше мало пройти в червні, хоча до цього проводилося в січні. Також скасовано автосалони в Парижі та Женеві, а Пекінське авто-шоу перенесли з квітня на вересень. Не відбудеться в цьому році і виставка Monterey Car Week в Пеббл-Біч, Каліфорнія.

Наскільки популярними серед автовиробників залишаться автосалони після епідемії, покаже час. Багато марок і раніше пропускали автошоу, віддаючи перевагу закритим презентаціям і онлайн-прем’єрам. У цьому році в світі під час карантину більшість прем’єр пройшли онлайн, і ця тенденція може зберегтися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *